Trzy sezony wstecz po raz pierwszy dostałem od Marka do testowania parę produktów CARRUM. Były to miedzy innymi boostery, aktywatory, dipy, pellety i próbki kulek proteinowych. Co prawda karpiowy sezon zbliżał się ku końcowi jednak  już wtedy zdążyłem sprawdzić skuteczność i wyrobić sobie zdanie na temat tych produktów. Owym próbką kulek proteinowych na , które łowiłem wystawiłem wysoką notę, bowiem dzięki nim złowiłem kilka ładnych karpi w przedziale wagowym 12-19kg. Dziś po trzech sezonach stosowania kulek CARRUM mogę z czystym sumieniem stwierdzić , że zasługują na ocenę celującą. Dlaczego?

-po pierwsze nie tylko kulki ale też inne produkty boostery, dipy itp. są zrobione absolutnie w 100% z naturalnych składników.


-po drugie kulki świetnie pracują po woli uwalniając zawarte w nich naturalne aromaty, a co za tym idzie szybko i skutecznie wabią ryby.


-po trzecie jestem przekonany ,że komponenty użyte do ich produkcji są wysokiej klasy , odpowiednio dobrane i zbilansowane gdyż kulki te po prostu bardzo smakują nie tylko karpiom ale też innym rybom (przekonałem się o tym na kilku łowiskach).


-po czwarte (co moim zdanie niezwykle istotne) to szczere i profesjonalne podejście do klientów- karparzy bo kulki są zawsze świeże!


Do dzisiaj w 99% stosuje produkty owej firmy, nęcę i łowię proteinkami  z CARRUM. Szczególnie warta uwagi i godna polecenia jest seria kulek NOVA.