Jak co roku jeszcze na łowiska do Francji.  Tym razem wybrałem łowisko ETANG DES GAULOIS o powierzchni 28 hektarów na tej  wodzie jest dozwolona metoda z brzegu lub tylko z łódki zanetowej i rzutu. Ja wybrałem funkcję rzutową bo miałem jakieś 200 metrów, a około 300 metrów na drugi brzek i stwierdziłem, że to będzie dobra decyzja. Po sondowaniu  dna markerem z rzutu najgłębiej miałem 3.5 metra. A dno było muliste. Więc zrobiłem przypony Standard Rig  30 centymetrowe i przynioslo to dobre efekty pierwszy karp zameldował się po 36 godzinach .Smakosz truskawki CARUM zestaw był zarzucony jakieś 50 metrów od wędek . Na drugie branie nie musiałem długo czekać tym razem karp zasmakował w  Mandarynka-Kalamarnica CARRUM .

 

Tym razem wybrałem stanowisko numer 18 na które trzeba płynąć tylko łódka . I tak mijają już trzy doby kolejny piękny karpik się zameldował u mnie na brzegu.  Po obserwacji tej wody widziałem bardzo dużo spławów karpi .Na pożegnanie mojej wyprawy na łowisku we Francji złowilem ostatniego pięknego karpia i tak dobiega ostatnia nocka wyprawy .

Już spakowany . Mogę podsumować te łowisko jest bardzo fajna wodą z dużą populacji karpi , amurow. Wiem jedno napewno będę chciał tu jeszcze raz przyjechać i kolejny raz podać naszym miluśińskim CARRUM przynęty.